Fişierele de tip cookie sunt esenţiale pentru ca dumneavoastră să utilizaţi la maximum site-ul nostru Web. De fapt, aproape toate site-urile Web utilizează acest tip de fişiere. Fişierele de tip cookie stochează preferinţele dumneavoastră şi alte informaţii care ne ajută să ne îmbunătăţim site-ul Web - dar nu vă faceţi griji, nicio informaţie colectată de pe site-ul nostru nu vă identifică în mod personal. Puteţi afla mai multe despre fişierele de tip cookie şi despre cum puteţi să le controlaţi cu ajutorul setărilor dumneavoastră de navigare.

Aflați mai multe

Tur Virtual
Find us on Facebook

 

  

Plusauto Craiova I - Malu Mare

 

Program de lucru Vânzări:

Luni-Vineri  9:00 -18:00; Sâmbăta 9:00-14:00

 

Program de lucru Service:

Luni-Vineri  8:00 -18:00; Sâmbată 8:00-13:00

 

Echipa PLUSAUTO va gestiona apelurile și în afara programului de lucru înregistrând mesajul dumneavoastră. Vom reveni în urmatoarea zi lucrătoare!

Vă mulțumim!

 

Adresa:

Craiova - Malu Mare, Str. Caracal, nr. 254, judet Dolj, Romania

 

Telefon showroom: 0251 414 577 (Apel cu tarif normal)

Telefon Service: +40 351 801 883

 Fax:        +40 251 438 226

 E-mailcraiova1@plusauto.ro
                   service@plusauto.ro
 

DEPARTAMENT VANZARI:

 

 

Adrian Marasescu

Director Vanzari

 

Telefon: +40 251 414 577;

E-mail: adrian.marasescu@plusauto.ro

 

 

 

Diana Ratoi

Coordonator Vanzari Flote

 

Telefon: +40 734 999 333;

E-mail: diana.ratoi@plusauto.ro

 

 

 

Cosmin Minoiu

Consultant Vanzari Autovehicule Comerciale

 

Telefon: +40 728 283 591

E-mail: cosmin.minoiu@plusauto.ro

 

 

Adelina Lungu

Consultant vanzari Autoturisme

 

Telefon: +40 771 627 067;

E-mail:  adelina.lungu@plusauto.ro

 

 

Cristian Artagea

Consultant Vanzari Auto

 

Telefon: +40 734 007 014 ;

E-mail: cristian.artagea@plusauto.ro

 

 

 

Carmen Stefan

Coordonator Logistica

Telefon: +40 733 998 400;

E-mail: carmen.stefan@plusauto.ro

 

 

Ionela Cosolan

Coordonator Marketing

Telefon: +40 251 414 577;

 

Denisa Raicea

Coordonator Vânzări

Telefon: +40 251 414 577;

 

 

DEPARTAMENT SERVICE:

 

 

Constantin Furnica

Director After Sales

 

Telefon: +40 251 414 577;

Email: constantin.furnica@plusauto.ro

 

 

 

Valeriu Gruia

Sef departament tinichigerie-vopsitorie

 

Telefon: +40 720 136 489;

E-mail: vali.gruia@plusauto.ro

 
 

 

 

George Udrea

Coordonator Receptie Service

 

Telefon: +40 730 585 499

E-mail: george.udrea@plusauto.ro

 
 

 

 

Ionut Cernea

Responsabil Vanzari directe Piese Originale Ford

 

Telefon:+40 725 599 280 ;

E-mail: ionut.cernea@plusauto.ro

 

DEPARTAMENT RELATII CLIENTI

 

 Cristina Fieraru

Coordonator Relatii Clienti

 

Telefon: +40 251 414 577

E-mail: relatiiclienti@plusauto.ro


 


Vizualizare hartă mărită